Rejestracja na Weekend „Wędrówka w Męskość”

25-27 października 2019

W pobliżu Katowic

Zaliczka i rejestracja
Wpłacając zaliczkę w wysokości przynajmniej US$200 (około 180 € lub 765 zł) zostaniesz zarejestrowany na weekend „Wędrówka w Męskość”. Po dokonaniu wpłaty i wypełnieniu tego kwestionariusza rejestracyjnego otrzymasz automatyczną wiadomość na podany adres mailowy potwierdzającą przyjęcie twojego zgłoszenia.

Szczegółowe informacje o weekendzie
Na około 6 tygodni przed weekendem, otrzymasz mailem szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji wydarzenia, sposobach dojazdu na miejsce, o tym, co ze sobą co zabrać, itd.

Jeżeli będziesz miał jakieś pytania w międzyczasie lub jeśli nie otrzymasz tych informacji na 6 tygodni przed weekendem JiM (13 września 2019), napisz do nas email na adres timsemler@brothersroad.org , lub zadzwoń na nr 1-434-299-8696.

Termin płatności pełnej kwoty
Termin płatności pełnej kwoty opłaty rejestracyjnej w wysokości US$490 (około 440 € lub 1.880 zł) upływa na 10 dni przed rozpoczęciem weekendu JIM. Musimy otrzymać pełną płatność do 15 października.

Otrzymasz $100 (około 90€ lub 385 zł) zniżki za wcześniejszą rejestrację jeśli wpłacisz całą kwotę $390 (około 350 € lub 1.495 zł) do 13 września 2019.

Czy zwrot wpłaty jest możliwy?
Opłata rejestracyjna podlega pełnemu zwrotowi w sytuacji, jeżeli zrezygnujesz nie później niż na 30 dni przed rozpoczęciem Wędrówka w Męskość.

Jeśli zrezygnujesz później (niż 30 dni przed rozpoczęciem weekendu), to zaliczka w wysokości $200 NIE zostanie ci zwrócona. 

Jeśli zrezygnujesz na 10 dni przed rozpoczęciem weekendu lub później, to zarówno zaliczka jak i pozostałe opłaty rejestracyjne NIE zostaną ci zwrócone. 

Żadne inne zwroty nie będą miały miejsca, za wyjątkiem szczególnych sytuacji, rozpatrzonych na drodze wyjątku osobiście przez dyrektora.

$200
$390
(Uzyskaj zniżkę 100 USD za wcześniejszą rejestrację, jeśli wpłacisz całą kwotę 390 USD do 13 września)
$490
(Pełna opłata po 13 września2019)
(Wcześniej dokonałem już wpłaty zaliczki LUB wpłacam więcej niż $200, ale mniej niż $490 w formie zaliczki)
Total: $0.00
Future Commitment: $0.00
Adres, na który są wysyłane wyciągi z twojej karty kredytowej
(Miasto)
(Województwo)
(Kod pocztowy)
(Państwo)
Potwierdzenie dokonania wpłaty zostanie wysłane na podany adres mailowy
MM/DD/RRRR
Dodatkowe Informacje
Czy możemy wysłać ci na podany powyżej adres mailowy dalsze informacje i wskazówki?
Jeśli odpowiedziałeś NIE na powyższe pytanie, to podaj inny sposób kontaktowania się z tobą.
Czy możemy się kontaktować telefonicznie z tobą na podany powyżej numer telefonu (zawsze staramy się najpierw kontaktować drogą mailową)?
Jeśli odpowiedziałeś NIE na powyższe pytanie, to podaj inny sposób kontaktowania się z tobą.
Jeśli tak, to napisz jaka to była diagnoza i wyjaśnij w jaki sposób sobie z nią radzisz lub jak jest ona leczona. Napisz w polu „Diagnoza”.
Lub wpisz: nie dotyczy.
Jeśli tak, wyjaśnij poniżej zwracając uwagę jakie było ich nasilenie i kiedy ostatnio.
Lub wpisz: nie dotyczy.
Czy znasz kogoś, kto jest znany organizacji Brothers Road kto może za ciebie poręczyć i zweryfikować, że podane przez ciebie informację są prawdziwe i że masz uczciwe zamiary chcąc wziąć udział w weekendzie Wędrówka w Męskość? Jeśli tak, to wpisz imię tej osoby w polu powyżej lub wpisz „nie dotyczy”.
Informacje dotyczące płatności

VisaMasterCard

Powered by Acceptiva